Menu

Nechte město za zády a vychutnejte si plnými doušky každodenní pohodu s rodinou či přáteli. V dokonalé harmonii člověka a přírody, práce a zábavy, odpočinku a aktivně tráveného volného času. Vítejte v novém rezidenčním areálu Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi.

Téměř na konci historické poutní stezky. Na začátku vašeho nového života. Rezidence Na Mariánské cestě.

více o historické cestě

Na cestě k harmonii 

Stará Boleslav, která dnes tvoří společně s Brandýsem nad Labem jeden městský celek, patří k našim nejvýznamnějším poutním místům.

Za duchovním prožitkem sem poutníci mířili nejprve v souvislosti se svátkem sv. Václava. V druhé polovině 17. století nechal řád jezuitů v místech někdejší zemské stezky z Prahy do Boleslavi zbudovat novou Svatou cestu, Via Sancta, zasvěcenou Panně Marii. Tuto mariánskou cestu lemovalo celkem 44 zdobených kaplí, z nichž 13 se zachovalo dodnes.

Cesta prochází v těsném sousedství rezidenčního areálu Na Mariánské cestě a jednu z těchto kaplí, tzv. Strašenskou, můžete vídat z okna z vašeho budoucího bytu. Jména donátorů, kteří financovali výstavbu jednotlivých kaplí, vám také pomohou s lepší orientací mezi domy v areálu.

Klidné místo, kde se i venku budete cítit doma

Domov nekončí stěnami vašeho bytu. Rezidence Na Mariánské cestě přináší velkoryse pojatý veřejný prostor plný zeleně, příjemných zákoutí a promyšlených detailů, kde je radost trávit každou volnou chvilku.

o projektu

Do Prahy se vám vůbec nebude chtít, i když je takový kousek

Bydlete na místě jako stvořeném pro životní harmonii. Se školkou přímo v areálu, všemi službami na dosah ruky, s možností nakupovat čerstvé potraviny přímo od farmářů a s nekonečnou řadou lákadel pro trávení volného času. Do Prahy se vám vůbec nebude chtít, i když autem jste na jejím okraji ani ne za 20 minut.

lokalita

Architektura útulného minimalismu

Skandinávští architekti vědí, že receptem na útulné bydlení je jednoduchost, umírněnost, maximální přísun světla a práce s přírodními materiály. Při navrhování bytů pro rezidenci Na Mariánské cestě jsme se inspirovali stejnými principy.

byty a ceník

Novinky projektu