Standardy | Na Mariánské cestě
Realitní projekt roku 2023 Absolutní vítěz
Menu

Standardy

Jednoduchý, funkční a elegantní domov

Práce s prvotřídními materiály, čisté linie a propojení interiéru s okolním prostředím velkými okenními portály – to jsou jen některé z důvodů, proč se v každém bytě rezidence Na Mariánské cestě budete cítit dobře.

Nechte se okouzlit hrou světla a stínů v jednoduchých, vzdušných interiérech inspirovaných skandinávským stylem bydlení, který kombinuje čisté linie s přírodními materiály.

Kvalitu dělají precizně doladěné detaily

V návrzích interiérů myslíme na to, aby se promyšlené detaily spojily v jeden harmonický celek. Před dokončením stavby samozřejmě rádi vyhovíme vašim individuálním požadavkům na úpravy. Podrobnosti o možnostech klientských změn najdete v podrobném technickém popisu.

Nechte si interiér zařídit na míru od bytového designéra

Nechte si váš interiér vyladit od profesionálů. Nabízíme možnost konzultací a pomoci s vybavením bytu v rozsahu, který si sami zvolíte – od výběru nábytku až po nejmenší detail, jako jsou vázy nebo polštářky. Výhodou spolupráce s designérem je nižší pořizovací cena vybraných kusů.

mám zájem o interiérový balíček

Maximální variabilita

Nové bydlení je dlouhodobá investice a nikdy přesně nevíme co nám život přinese a jak se budou naše nároky na životní prostor v průběhu času měnit.
Snažíme se myslet dopředu a dispoziční řešení jsou navržená tak, abyste si mohli sami určit jestli bude potřeba další místnost navíc nebo si rozšíříte obývací prostor.

přehled bytů s flexi příčkou